• |
ide | kryesore

Bie në kanal një makinë në autostradën Fier-Lushnje

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Fier-Lushnje.


Një automjet ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në një kanal.


Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit nuk është lënduar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.