• |
ide | kryesore

U akuzua për përdhunimin e 17-vjeçares në plazhin grek, 25-vjeçari shqiptar tenton të korruptojë policinë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 25-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në Kos, Greqi, pas denoncimit të bërë nga një e mitur 17-vjeçare.


Turistja gjermane u ankua se pasi takoi sulmuesin e dyshuar në ishull në orët e para të mëngjesit, ata shkuan në plazh dhe kryen marrëdhënie.


Por, sipas dëshmisë së 17-vjeçares, kjo e fundit i ka kërkuar të ndërpresin marrëdhënien e tyre, ndërsa 25-vjeçari e ka detyruar të vazhdojnë kundër dëshirës së saj.

Tashmë adoleshentja gjermane po i nënshtrohet ekzaminimit mjeko-ligjor, shkruajnë mediet greke. 

Pas denoncimit, i riu shqiptar u arrestua nga policia, por  mohoi të kishte përdhunuar vajzën e mitur dhe pretendoi se ajo që ka ndodhur mes tyre ka ndodhur me pëlqimin e saj.

Mirëpo, 25-vjeçari nuk është mjaftuar me pretendimet e tij, por i ka ofruar “dhurata” oficerit të Policisë së Sigurimit, i cili i ka kërkuar falje para hetimit, për ta mbyllur çështjen pa akuzë.

Polici  nuk iu dorëzua tundimit, dhe tashmë ndaj tij rëndon dhe akuza e tentativës për ryshfet ndaj punonjësit të policisë.


4 Comments

  1. Po ti palikari ça pate?
   E lexove lajmin apo di vetem turqisht??
   Ne gjysem te punes i ka thon çunit hiqe se sdu mo…kurse ai ka vazhdu derisa esht prish…
   Ku qendron problemi ktu?!?!

 1. O palla mos u merni me minorene e sidomos me gjermane. Ka dal ne mode tani qe vijne me deshire per tu qire dhe me pas thone me perdhunoi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.