• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë/ Shoferja përplas tre persona tek “Kodra e Diellit”

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Më datë 15.08.2022, në afërsi te “Kodra e Diellit”, shtetasja D. G., 29 vjeçe, duke drejtuar mjetin ka aksidentuar këmbësorët B. H., 60 vjeç, V. H., 57 vjeçe dhe A. T., 27 vjeçe, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.