• |
ide | kryesore

Gruaja rreh me grushte bashkëjetuesin në Elbasan, i ndan policia

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Elbasanit ka ndërhyrë duke shuar një sherr familjarë mes një çifti të rinjsh.


Sipas policisë B.K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe (bashkëjetues), janë vënë në pranga. Këto dy persona akuzohen pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me grushte njëri-tjetrin.


“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasit B. K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe (bashkëjetues), pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me grushte njëri-tjetrin”, njofton policia.


2 Comments

  1. lexoni djema se keni ngel ne mesjete

    When Evil Is a Pretty Face: Female Narcissists & the Pathological Relationship Agenda

    Zari L. Ballard

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.