• |
ide | kryesore

Kryemadhi publikon foton: Ky është organizatori i vërtetë i skemës mafioze të inceneratorëve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Monika Kryemadhi ka publikuar foton e një personi për të cilin shprehet se është “organizatori i vërtetë i skemës mafioze të inceneratorëve, i cilësuar botërisht prej mediave si bashkëjetues i njërës prej pronarëve të inceneratorëve, znj. Stela Gugallja”.


Kryemadhi thotë se ai është “mik i pronarit tjetër të inceneratorëve Klodian Zoto, e bashkëpunëtor financiar i zyrtarëve të Rilindjes”.


“Fiksojeni mirë, sepse nesër mund ta shikoni sërish, si pjesë të stafit elektoral të fushatës së Erion Veliaj. Pasi, edhe kjo firmë e paligjshme e Veliaj për inceneratorin e Tiranës, është hedhur për llogari të tij dhe grupit të tij. E ndërsa shqiptarët paguajnë shumë shtrenjtë koncesionin 29€/ton për një incenerator që nuk ekziston, paratë publike shkojnë në xhepat e grupit të strukturuar kriminal të djegsave korruptiv, për të blerë media dhe paprekshmërinë nga drejtësia e intimiduar”, shprehet ajo.

5 Comments

 1. Ai eshte hajdut e mafioz por me keq jane qeveritaret qe vjedhin edhe tani me 29 euro tonin dhe paguajme ne bizneset.

  Kur do iki kjo fare e keqe. per nje dite firmosen 13 ministra rekord boteror.

  Kim ke gje per te thene apo te pelqejne jahtet e jugut?

 2. Lerini lloqet e rrembeni pallen . Lloqet mbaruan , palla duhet te korr sa majtas e djathtas . Kokerr mavi nuk duhet te ekzistoje ne kete vend .

  1. Sakt. Duhet ti vrasim e ti zhdukim deri ne kushurinj te tret, keta mavit. Dhe te sundojm e te mbreterojm ne blut. Qe njihemi si njerez te qet dhe jo abuzues. Qe nuk u kemi rren kurr ne qaf njeriu. Dhe kemi qen shembull ne trajtimin e kundershtarit. Ama keta mavit ne hell ore ne hell.

   1. ju jeni fara me e ndyre ne kete planet.pas 90,te pakten per nje shekull,nuk duhet te kishit fare akses ne politik.

 3. Si korrupsioni, ashtu edhe pjesëmarrja në krimin e organizuar, për të cilat Sali Berisha është i ndëshkuar nga qeveria e SHBA dhe Britanisë së Madhe, janë vepra që kanë dënime dyshifrore nga Kodin Penal i Republikës. E krahasim me kundravajtjet administrative, për të cilët Llalla largoi deputetë, janë shumë më të rënda.

  Por, kjo kërkesë e mazhorancës konsiderohet si “sulm ndaj lirisë” dhe “pa prova” ndërkohë që në vitin 2014, nuk se u kërkuan prova për të larguar të tjerët, pavarësisht rastit aktual. Një vit e ca muaj më parë, përpara se SHBA të shpallë Non Grata Sali Berishën, PD zyrtarisht kërkoi që të ndalonte Tom Doshin të kandidonte në zgjedhjet e 25 prillit me logjikën se është shpallur Non Grata. Sot, thonë SHBA nuk ka prova për Berishën.
  Shpellkaret e spiuneve te salih metaj po masturbohen me foton e tranvestitit mono metaj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.