• |
ide | kryesore

Stresi dhe Noizy ngjiten për herë të parë së bashku në skenën e ‘Alpha Show’

-Instant, Paparazzi, Slider

Stresi dhe Noizy janë ngjitur për herë të parë së bashku në skenën e “Alpha Show”, koncertin që ky i fundit organizoi mbrëmjen e djeshme në Tiranë.


Teksa interpretoi disa nga këngët më të suksesshme, Stresi ka treguar  një sekret që askush nuk e ka ditur.


“13 vite më parë po tek ky shesh këtu jemi zënë për herë të parë dhe po tek ky shesh sot këtu jemi më të fortë se kurrë”, u shpreh reperi, deklarata e të cilit u prit me brohorima nga publiku.

Artistët i dhanë fund debateve,vitin e kaluar ku përmes llogarive të tyre në Instagram zbuluan për fansat se kanë bërë paqe.Që atëherë, dyshja ka shprehur publikisht mbështetjen për njëri tjetrin për projektet e tyre artistike./Lapsi.al

 

3 Comments

  1. 2 jevgjit….. 1) Noizy që qarkullon lekët e Kopilit të Bashkisë dhe 2) jevgu nga Tropoja që spiunon shokët tek policia apo rivalët duke i futur ne burg ose duke i nxjerre ne prite.

  2. Çpritet nga dy idiote qe kane pagezuar veten me emrat ” zhurma she stresi” ? Tingellon zhurma shkakton stres.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.