• |
ide | kryesore

Adele reagon ndaj aludimeve se është fejuar

-Instant, Paparazzi, Slider

Adele ka reaguar së fundmi ndaj aludimeve se është fejuar me partnerin e saj, Rich Paul


“Unë nuk jam  fejuar. Unë thjesht pëlqej bizhuteri të nivelit të lartë, djalë!” Këngëtarja e “Easy on Me” sqaroi në kopertinën e saj të shtatorit 2022 të Elle pasi ndezi thashethemet për fejesë në shkurt duke mbajtur një unazë masive diamanti në Brit Awards.


Fituesja e Grammy-t, megjithatë, konfirmoi se ajo “absolutisht” dëshiron të rimartohet dhe planifikon të zgjerojë familjen e saj një ditë me agjentin sportiv.

“Nuk kam qenë kurrë e dashuruar kështu. Unë jam e fiksuar pas tij,” tha ajo për Paul, duke shtuar, “Unë patjetër dua më shumë fëmijë. Unë jam një shtëpiake  dhe një jetë e qëndrueshme më ndihmon me muzikën time.”

Por tani për tani, Adele shtoi se  është e fokusuar kryesisht në koncertin e saj në Las Vegas, të cilën e riplanifikoi në korrik, pasi e shtyu atë në janar.

“Gjithçka që kam në trurin tim është Vegas,” i tha ajo revistës.

Ndërkohë që gjërat duket se po shkojnë mirë tani, marrëdhënia e dyshes thuhej se po kalonte një problem të vështirë në fillim të këtij viti.

Burimet i thanë Page Six në janar se artistja debatoi ashpër me të dashurin e saj përmes telefonit ndërsa përgatitej për koncertin në Vegas dhe Paul e kaloi ditëlindjen e Adelës në maj duke festuar në Miami me klientin e tij LeBron James.

Këngëtarja e “Hello” konfirmoi lidhjen e saj me Paul në korrik 2021, pasi finalizoi divorcin nga Simon Konecki, me të cilin ndan djalin 9-vjeçar Angelo./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.