• |
ide | kryesore

Shëngjin, dy pushues rrezikuan të mbyten pasi notuan në det të trazuar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy pushues rrezikuan të mbytjen në plazhin e Ranës së Hedhur në Shëngjin këtë të martë.


Për fat të mirë ata janë marrë me urgjencë nga autoambulanca dhe po dërgohen në spitalin e Lezhës.


Dy pushuesit janë jashtë rrezikut për jetën.

Rajoni i Lezhës është përfshire nga reshjet e shiut këtë të martë dhe deti ka qenë i trazuar.


1 Comment

  1. To be an enemy of America can be dangerous, but to be a friend is fatal.” — Henry Kissinger thotë:

    autoktonet me det dhe mbyten?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.