• |
ide | kryesore

Çmenduri shqiptare, vrasja në Sarandë ndodhi për një vend parkimi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Zbardhen detajet e ngjarjes së rëndë në Sarandë ku mbeti i vdekur një 41-vjeçar. Mësohet se Klodian Bakiaj është qëlluar me thikë nga 24-vjeçari Xhanelo Tarja.


Sherri ka ndodhur pasi Bakiaj ka parkuar makinën para lokalit ku punonte si kamarier Tarja, i cili më pas e ka qëlluar me thikë. Policia njofton se 24-vjeçari nga Laçi është shpallur në kërkim, ndërsa janë marrë në pyetje dhjetëra persona që kanë qenë në vendin e ngjarjes.


“Shtetasi Xh. T, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, në lagjen nr.1, Sarandë, ka goditur me mjete prerëse shtetasin K. B., 41 vjeç, banues në Tepelenë, i cili si pasojë e dëmtimeve të marrë, ka ndërruar jetë në spitalin e Sarandës. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Sarandë vijojnë punën intensive për kapjen e autorit të dyshuar’, thtuhet në komunikatën e policisë.

3 Comments

  1. Nuk është çmenduri shqiptare por ndëkombëtare(nën efektin e tymrave hashashjane)dhe drograve të tjera.
    Si s’po e kuptoni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.