• |
ide | kryesore

Dinamika e atentatit në Elbasan/ Si u qëllua për vdekje i riu sapo doli nga lokali

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Elbasanin këtë mbrëmje.


33-vjeçari i identifikuar si Madrit Ulqinaku ka mbetur i vdekur, pasi ndaj tij është shtënë disa herë me armë.


Neës 24 zbulon se i riu u qëllua për vdekje kur sapo ishte larguar nga një lokal pranë “Elbasan Arena”-s, dhe i ishte drejtuar makinës së tij.

Nga të shtënat mësohet se Ulqinaku gjeti vdekjen në vend. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin dhe kapjen e autorit apo autorëve. ©Lapsi.al 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.