• |
ide | kryesore

Ekzekutimi me armë zjarri tek “Elbasan Arena”, policia blindon zonën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Madrit Ulqinaku dyshohet se është personi që është bërë shënjestër e plumbave mbrëmjen e sotme pranë stadiumit “Elbasan Arena”.


Ulqinaku ka ndërruar jetë në vend ndërsa forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.


Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se aty shihet një person i shtrirë në tokë ndërkohë që hetuesit po punojnë për zbardhur dinamikën e krimit për të zbuluar autorët.

Nuk dihet sa persona kanë qëlluar në drejtim të Ulqinakut dhe as drejtimi në të cilin janë larguar atentatorët.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.