• |
ide | kryesore

Liam Hemsworth i jep fund romancës me modelen

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori australian Liam Hemsworth dhe modelja Gabriella Brooks i kanë dhënë fund pas pas tre vitesh lidhje.


“Ai nuk donte të ishte i lidhur dhe puna është rritur që nga fundi i pandemisë,” u shpreh një burim për revistën “In Touch”.


Liam u lidh për herë të parë me Gabriella në dhjetor 2019, pas ndarjes nga Miley.

Një burim i afërt me aktorin tha atëherë për E! News se lidhja e tyre është më e fortë se kurrë.

“Marrëdhënia e tij me Gabriella është shumë e ndryshme nga Miley. Atyre u pëlqejnë të njëjtat gjëra dhe kanë të njëjtin stil jete”, tha burimi.

“Nuk është një slitë me ngritje dhe ulje. Gabriella është shumë e qetë dhe e qetë. Familja e miraton ”, shtoi burimi. “Ata janë të lumtur për Liam që ka gjetur dikë që nxjerr më të mirën tek ai”.

Miley dhe Liam u takuan dhe u ndanë pas nëntë vitesh përpara se të martoheshin në vitin 2018. Aktorët u divorcuanmë pak se një vit më vonë.

Në vitin 2020, këngëtarja e Midnight Sky zbuloi në një intervistë me Howard Stern se ajo ka ende ndjenja për Liam, pavarësisht se ka ndjekur rrugë të ndryshme.

Ajo tha gjithashtu se ata me siguri nuk do të martoheshin nëse nuk do të ishin zjarret e Kalifornisë Jugore që dogjën shtëpinë e tyre në Malibu në nëntor 2018 duke përfshirë të gjitha pasuritë e tyre.

“Nuk e di nëse vërtet kemi menduar se do të martoheshim”, tha Miley në atë kohë.

“Thjesht u ngjita pas asaj që më kishte mbetur nga ajo shtëpi, që ishim unë dhe ai, dhe vërtet e dua dhe do ta dua akoma, do ta bëjë gjithmonë’.

Artistja tregoi gjithashtu se ish-çifti përplaseshin shumë, duke shtuar se ‘kishte shumë debate”./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.