• |
ide | kryesore

Meta paralajmëron protesta të fuqishme për çmimet

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, në një reagim të bërë në Facebook, ka paralajmëruar protesta të fuqishme.


Përmes një postimi në Facebook, Meta shprehet se shqiptarët po vidhen çdo ditë pa pushim dhe pa mëshirë ndërsa shton se çmimet do të bihen kur populli të ngrihet.


“Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë. Është e qartë që çmimet do të bien, kur populli të ngrihet. Dhe populli do të ngrihet shumë shpejt në protesta të fuqishme!”, shkruan Meta.

16 Comments

 1. Do ja qim robt edi rames bashk me karakurvat qe ka mban rreth vetes. Duroni edhe pak o popull, vetem pak…

  1. Karë me dhemb keni per te ngren. Edhe nja 15 vjet akoma.
   Me like dhe me sali vetem per tu palluar keni.
   SE JU TE HANI KARIN. DHE TE LEPINI BOLET.

 2. Ça prisni o milet , ky ka vite qe po tall karin me ne .
  Tani e ka bere balte fare . me duket do te shohe nese na ngrefet apo jo .
  Ore mos na dine apo na kujton se jemi popull gej ?

  1. DIHET QE PO ISHE ME SALIN.
   GEJ DHE CA GEJ. PSE E VE NE DYSHIM.
   JU TE SALES TE HANI MUNE.
   KARIN PO E PO SE E KENI ZANAT.

 3. Ate them dhe un. REVULUCION.
  Te cohemi e tu shkerdhejm me fare e me fis. Berishes ilirit, dhe te gjithve atyre qe u ven nga pas.
  Provojeni sa byth keni o trima interneti.

   1. Ore po keta nuk e njohin turpin.
    Njerez pa gjak e pa cip.
    Kan 9 vjet qe po shkerdhehen para mbrapa. Dhe dalin e bejn cubin duke shkruajtur.
    Jo po do ta shifni tani. Jo po ja prisni dhe pak. Ja erdhi shtatori. Ja te vij dimiri. Jo po te kaloi behari. Do bejm revulucion do bejm njeren.
    Keta…… Qe i qiu lul shal ngjituri ne dru. Ka turp me te madh sa te rrahi luli???????

    1. Do ja qim robt edi rames bashk me karakurvat qe ka mban rreth vetes. Duroni edhe pak o popull, vetem pak…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.