• |
ide | kryesore

Pasi kishte pirë shumë alkol hyri të lahej në det, zbulohen detaje nga vdekja e turistit italian në Sarandë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me vdekjen e turistit italian në Sarandë, i cili ndërroi jetë pak momente pasi shkoi në spital. 33 vjeçari Domeniko Niccoli ishte për pushime me familjen në Sarandë.


Në spital ai ka shkuar direkt nga plazhi pas shfaqjes së problemeve me zemrën. Sipas burimeve 33-vjeçari kishte konsumuar shumë alkool dhe kur është futur në det nuk është ndjerë mirë. Ai u transportua me urgjencë në spitalin e Sarandës ku edhe pse iu dha ndihma e parë mjekësore nuk mundi dot të mbijetonte.


Sipas bluzave të bardha të Sarandës shkak për vdekjen e tij ka qenë arresti kardiak. Trupi i tij do te transportohet drejt Tiranës për t’iu nënshtruar një ekspertize mjekësore më të detajuar për të mësuar shkaqet e vdekjes.


4 Comments

  1. Nuk vdes njeriu 33 vjeçar nga një mbikonsumim alkoli… shihni mos ka qenë i vaksinuar me helmin “vaksina covid-19”, ajo të bën tamam.

    Ngelën duke vdekur të rinj plot, sportistë, artistë, gazetarë, doktorë. Vetëm në Kanada kan vdekur 14 doktorë relativisht të rinj në një periudhë disa mujore, vetëm në një spital në Toronto vdiqën 3 doktorë brenda një jave. Këta të vrasin natën e të qajnë ditën.

    Ngushëllime familjes.

  2. Na plasi kari per keta rrobqirat e huaj qe vijne behen tape dhe e kane nga qejfi. Ne pidh te semes vafshi te gjithe ju rrobqirat e huaj se e keni nga qejfi. Rrofte Shqiperia dhe Shqiptaret

  3. Miri ke shume te drejte pasi Italianet jane me 3 vaksina ne trup dhe eshte shkaku kryesor per arrestet kardiake ose sic po e quajne “sudden death syndrome”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.