• |
ide | kryesore

Vrasje me thikë në Sarandë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sarandë/Informacion paraprak


Sot, rreth orës 18:30, në lagjen Nr.1, Sarandë, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i dëmtuar me mjete prerëse një shtetas ende i paidentifikuar, i cili pasi është transportuar në spitalin e eSarandës, si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë.


Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po vijojnë punën intensive për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.