• |
ide | kryesore

Vrau me thikë 41-vjeçarin në Sarandë pas sherrit për parkimin, arrestohet autori

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Është arrestuar Xhanelo Tarja, 24-vjeç, autori i vrasjes me thikë të 41-vjeçarit Klodian Bakiaj, pasditen e sotme në Sarandë.


 


3 Comments

    1. Kur ska shtet, apo shtet hajdut qe te le pa parking pa trotuar pa lulishte pa ajer, vetem me monopole dhe i le njerezit pa nje kacidhe ne xhep, keto histori do ndodhin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.