• |
ide | kryesore

Aktivizohen dy vatra zjarri në Vlorë/ Flakët përhapen në një zonë të pyllëzuar në fshatin Babicë

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy vatra zjarri janë aktivizuar ditën e sotme në zonën e Vlorës. Më konkretisht në fshatrat Babicë dhe Bishan.


Autoritetet bëjnë me dije se në fshatin Babicë është dërguar një mjet zjarrëfikës me 3 efektivë.


Siç shihet nga pamjet, flakët po përhapen në një zonë të pyllëzuar.

Ndërkohë në fshatin Bishan, flakët janë vënë nën kontroll.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.