• |
ide | kryesore

Mark Zuckerberg, fans i Dua Lipas: Mbretëresha e Shqipërisë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja, Dua Lipa duket se ka tërhequr sërish vëmendjen gjigandit të mediave sociale,Facebook.


Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi duke shijuar pushimet nga jugu i vendit. Krahas fotove, qjoshkruante “ Vajzë shqiptare në Shqipëri”. Ky postim nuk ka kaluar pa i rënë në sy “Facebook”, duke iu referuar si Mbretëresha e Shqipërisë.


Kujtojmë që edhe me parë, Lipa ka tërhequr vëmendjen e kompanisë. Në një postim të artistes para Sunny Hill Festival në Kosovë, faqja zyrtare shkruante: Ajo është një 10 dhe ka një veshje të mrekullueshme.”/Lapsi.al


1 Comment

  1. Mbretereshae Bordellove qe del nudo rrugeve po cdo presesh nga nje popull kar qe mban nje homoseksual, drogaxhi nudist per Kryeminister. Ja kan shit Shpirtin Djallit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.