• |
ide | kryesore

“Mos parko”, i vihet flaka gjatë mbrëmjes makinës në Korçë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme në lagjen 16 të Korçës. Mësohet se automjeti ka qenë i parkuar. Ndërkohë që dyshohet për një zjarrvënie të qëllimshme. Vihet se re se makina gjendet e parkuar përpara një ndërtese në derën e madhe të së cilës shkruhet “Mos parko”.


Policia mbërriti në vendngjarje për të bërë ekspertizën dhe për të përcaktuar rrethanat dhe shkaqet e një ngjarje të tillë.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.