• |
ide | kryesore

Aksident në Lushnje/ Pesë të plagosur, mes tyre dy të mitur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur këtë të diel në Lushnje.


Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Lushnje, pranë fshatit Pirrë.


55-vjeçari J.K., duke drejtur automjetin është përplasur me një mjet bujqësor dhe drejtues 27-vjeçarin I.K.

Për pasojë është dëmtuar lehtë drejtuesi i automjetit dhe pasagjerët, bëhet fjalë për 46-vjeçaren G.K., 52-vjeçaren Dh.K., dhe dy fëmijë të mitur 12 dhe 11 vjeç, të cilët ndodhen në spital ku edhe po marrin trajtim mjekësor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.