• |
ide | kryesore

Mbytet 30-vjeçari në Spille

Arkiva
vjosa

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak minuta më parë në plazhin e Spillesë, ku është mbytur një 30-vjeçar nga Tirana.


Mësohet se viktima është Denis Xhelo. Ai është nxjerrë në breg nga 2 vrojtuesit dhe më pas ka mbërritur ambulanca, por i riu ka ndërruar jetë rrugës për në spital.


Sipas dëshmive në vendngjarje, dyshohet se 30-vjeçari ishte në gjendje të dehur. Sakaq pritet sqarimi i plotë i ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.