• |
ide | kryesore

Fedez: Fjala e vetme që di shqip është “Të q*fsha robt” (Video)

-Instant, Arkiva, Paparazzi, Slider

Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e festivalit “Sunny Hill”, i cili do të vijojë gjatë fundjavës. Në mesin e artistëve të huaj që interpretuan disa nga hitet e tyre ishte dhe reperi italian Fedez. Kjo ishte gjithashtu hera e parë që reperi performoi në vendin tonë por me siguri nuk do jetë e fundit.


Ylli italian dhuroi super spektakël duke performuar disa prej hiteve të tij. Teksa ndodhej në skenë, reperi zbuloi se fjala e vetme që di shqip është një sharje. “Q**** r*bt” tha ai. Kujtojmë që të tjerë artistë që performuan mbrëmë ishin Action Bronson, Tananai, Dafina Zeqiri, Capital T, Dren Abazi etj.1 Comment

  1. Kur pellcasin komunistet prej Saliut dhe Ilirit shajne nga inoti 씨발 dhe me pas ja fusin kokes me grushta 🙂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.