• |
ide | kryesore

I zhdukur prej 2 ditësh, 74-vjeçari gjendet i pajetë në banesë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Tragjik ka rezultuar fati i një të moshuari në Fier, i cili u gjet i pajetë në banesën e tij ku jetonte i vetëm. Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Liri Gero’.


74-vjeçari me inicialet P.Ç., ishte i paralizuar. Kanë qenë banorët e pallatit që kanë vëne re mungesën e tij për dy dite dhe kane njoftuar sherbimin zjarrfikës dhe policinë per te hapur deren.


Pasi është hapur dera me force është konstatuar edhe trupi i pajete i 74-vjeçarit. Dyshimet janë se i moshuarit ka ndërruar jete për shkaqe natyrale.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.