• |
ide | kryesore

Amber Heard reagon ndaj paraqitjes së Johnny Depp në VMAs

-Instant, Paparazzi, Slider

Pasi Johnny Depp u shfaq si  moonman gjatë MTV Video Music Awards 2022, motra e Amber Heard, Whitney  kritikoi publikisht MTV-në për të mbështetur motrën e saj, disa muaj pasi aktorja humbi gjyqin për shpifje.


Amber nuk e ka trajtuar personalisht situatën e VMA-ve, por një burim i afërt me të i tregoi HollywoodLife mbi ndjenjat e aktores së Aquaman për paraqitjen e Johnny në shfaqje.


“Amber ka qenë gjithmonë shumë e afërt me motrën e saj më të vogël. Lidhja e tyre është vërtet e pathyeshme, kështu që ajo nuk u befasua aspak kur Whitney postoi në mbështetje të saj, “tha  burimi.

Insajderi vazhdoi të zbulojë se Hear kishte kohë që kishte dëgjuar se Johnny do të shfaqej në VMA, “kështu që ajo nuk u trondit  kur ndodhi.” Ndërkohë, Whitney “ishte e zemëruar dhe ndjeu nevojën për të thënë diçka”.

Whitney nuk u përmbajt kundër MTV pasi pjesëmarrjes së ish-kunatit të saj në shfaqjen e famshme të çmimeve më 28 gusht. Ajo  publikoi një postim në Insta Story ku shkruajti:@MTV Ti je i neveritshëm dhe qartësisht i dëshpëruar! Unë me të vërtetë shpresoj që  njerëzit që e ftuan  të mos kenë vajza.”

Depp dhe Heard kanë bërë jetë shumë të ndryshme që kur juria vendosi në favor të tij më 1 qershor.

Aktori i Pirates of the Caribbean ka performuar në koncerte dhenisur xhirimet e filmit të tij të ri Jeanne du Barry, i cili e paraqet atë si Mbreti Louis XV. Johnny thuhet gjithashtu se nënshkroi një marrëveshje me Dior për të qenë fytyra e re e markës së aromave.

Amber, ndërkohë, ka qenë jashtë vëmendjes dhe është e shkatërruar që juria vendosi që ajo t’i paguajë ish bashkëshortit 10 milionë dollarë . Ekipi i saj u paraqit për të apeluar vendimin dhe si përgjigje, ai apeloi vendimin prej 2 milionë dollarësh kundër tij. /Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.