• |
ide | kryesore

Pas krahasimeve me Dua Lipa-n, reagon këngëtarja e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Cher ka reaguar së fundmi ndaj një postimi i cili krahasonte këngëtaren me Dua Lipa-n.


Përmes rrjetit social, Twitter një fansa publikoi një video  të Duas vitin e kaluar në Grammy “Dua Lipa, Cher e gjeneratës sonë”.Në përgjigje të komentit, Cher, e cila festoi ditëlindjen e saj të 76-të në maj, shkroi: “Sa vite janë në një brez”

Mirëpo edhe disa dyqane si Harper’s Bazaar, Grazia, Refinery29 dhe Cosmopolitan e krahasuan pamjen e artistes me pamjen e Cher në Grammy në 1974.

Regimi i këngëtares vjen vetëm një javë pasi Dua festoi ditëlindjen e saj të 27-të  në Ibiza.

Udhëtimet e saj të fundit përfshinin edhe dasmën e stilistit francez të modës Simon Porte Jacquemus.

Dua iu bashkua një liste të ftuarve të mbushur me yje, duke përfshirë fashionisten franceze Jeanne Damas në Chateau de Bonneval në jug të Francës./Lapsi.al

 

There it is: The clip of Dua from the original tweet was filmed at last year's Grammys, where she wore a revealing butterfly motif Versace gown There it is: A string of outlets including Harper's Bazaar , Grazia , Refinery29 and Cosmopolitan compared the look to the one Cher wore to the Grammys in 1974 (pictured)


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *