• |
ide | kryesore

Video/ Zaniolo nga ‘i djeguri’ për tu larguar te “Grazie Roma”: me krah të lidhur ai këndoi në koncertin e Venditti

-Instant, Sport, Video

Një performancë surprizë e Nicolò Zaniolos, që duket se ka kapërcyer dëshirën e madhe për tu laguar nga Roma, në kohën kur gjatë verës ishte gjithnjë shumë pranë transferimit te Juventus. Gjërat kanë ndryshuarm sepse dje, në Auditorium Parco della Musica në Romë, fantazisti këndoi himnin e verdhekuqve gjatë koncertit të Antonello Vendittit dhe Francesco De Gregorit. Sulmuesi, me krahun e majtë të lidhur për shkak të dëmtimit të shpatullës, u ngjit në skenë dhe këndoi “Grazie Roma” për kënaqësinë e tifozëve të Romës të pranishëm në auditor. Zaniolo foli shkurt edhe për rikthimin e tij në fushë: “Për dy javë, jam mirë”.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.