• |
ide | kryesore

Shqiptari godet me sëpatë 27-vjeçaren ukrainase, ekzekutohet nga policia gjermane

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në një apartament në Löwenberger Strasse në Berlin-Lichtenberg. Mediat e huaja shkruajnë se një 23-vjeçar shqiptar i Kosovës ka goditur me sëpatë një 27-vjeçare, ndërsa ndodheshin në apartament.


Lajmi u bë me dije nga zëdhënësi i policisë Martin Dams. Ndërkohë autoritetet kanë ndërhyrë për të arrestuar 23-vjeçarin. Ai nuk ka pranuar të dorëzohet, gjatë aksioni , i riu është qëlluar për vdekje. Gruaja ka marrë plagë të rënda nga goditjet me sëpatë.Gjithashtu bëhet me dije se 27-vjeçarja është ukrainase, ndërsa autori i sulmit 23-vjeçari shqiptar nga Kosova. Marrëdhënia mes autorit dhe viktimës është ende e paqartë.5 Comments

  1. Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist

    A.B. Jamieson

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *