• |
ide | kryesore

Victoria Beckham e lënduar nga krisja e marrëdhënies me të birin

-Instant, Paparazzi, Slider

VIctoria Beckham thuhet se është e frustruar nga fakti se ajo mezi e ka parë djalin e saj Brooklyn pasi ai u martua me Nicola Peltz në prill.


Miqtë e familjes pohojnë se ish-Spice Girl  është mërxitur sepse Brooklyn nuk iu bashkua pjesës tjetër të pushimeve të familjes në një jaht në të gjithë Evropën.


“Victoria pëlqen të ketë të gjithë fëmijët pranë saj, ”, tha një mik i familjes për Daily Mail.

“Ajo ka qenë gjithmonë kaq e afërt dhe mikpritëse me të dashurat e djemve të saj dhe e ka adhuruar absolutisht Nicola që nga dita e parë.

“Por gjërat janë bërë të ndërlikuara dhe kjo është lënduese për të.Ajo dhe Brooklyn kanë pasur gjithmonë një marrëdhënie kaq të ngushtë.Victoria githashtu do ta merrte Brooklyn-in në ngjarje ndërsa ai po rritej, ku do ta prezantonte si mikun e saj. Ajo e ka pasur të gjithë këtë shumë të vështirë.”
Ka pasur raportime për një mosmarrëveshje të supozuar mes Victory dhe Nicola, pasi modelja refuzoi i të veshë një fustan nusërie të dizajnuar nga stilistja në dasmë.

Preltz Së bashku me Brooklyn  nuk iu bashkuan pushimeve të familjes Beckham në Evropë, por ata gjithashtu nuk u panë askund kur ata udhëtuan në Miami së fundmi./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.