• |
ide | kryesore

Rrëzohet nga lartësia, humbet jetën gruaja në Gjirokastër

-Instant, Lajme

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Gjirokastër. Mësohet se një grua ka humbur pasi ka rënë nga lartësia e pallatit të saj. Viktima 60-vjeçare Aksinja Lulo ishte në parvazin e dritares së saj kur dyshohet se ka pësuar një luhatje tensioni dhe ka rënë në korridorin ndërmjet dy pallateve.


Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për rrethanat e situatës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.