• |
ide | kryesore

Olivia Wilde reagon ndaj aludimeve për ndarjen nga aktori i njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Olivia Wilde më në fund po reagon ndaj thashethemeve se ajo la Jason Sudeikis për Harry Styles.


“Ideja që e lashë Jason për Harry-n është krejtësisht e pasaktë”, tha regjisorja e “Don’t Worry Darling” për Vanity Fair në kopertinën e saj të tetorit.“Marrëdhënia jonë kishte përfunduar shumë kohë përpara se të takoja Harry-n,” vazhdoi Wilde. “Si çdo marrëdhënie që përfundon, ajo nuk përfundon brenda natës.”

Ish-çifti, i cili u fejua në vitin 2013,e gjatë izolimit kuptoi se lidhja “nuk ishte më e dobishme për djalin Otis, 8, dhe vajzën Daisy, 5 vjeç.

“Ne mund të jemi prindër më të mirë si miq që jetojnë në shtëpi të ndryshme,”u shpreh Olivia për botimin, duke kundërshtuar “narrativat dhe dramën e rreme” që rrethoi ndarjen e tyre që kur lajmet u publikuan në nëntor 2020.

“A nuk  kanë kaluar mjaftueshëm fëmijët?” pyeti ajo.

Ndërsa është e paqartë se kur, saktësisht, raktorja  dhe Styles filluan lidhjen, Page Six publikoi fotot e para duke bërë debutimin e tyre publik në dasmën e një miku të ngushtë në fillim të janarit 2021./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *