• |
ide | kryesore

16 Comments

 1. Se si ka ndodhur qe Sokol Balla pederast eshte babai i xemjeve te tu esjte vertet mister dhe me i madh se ky i pallatit. Do i kesh bere me Kristaq Ramen dhe ti

 2. Cfare misteri mund te jete kur nje person qe ben rikonstruksion te nje apartamenti i vijne 3 grupe inspektoresh ndersa ketu ndertohen 9 kate pa leje?
  Ketu vetem mister nuk ka. Ketu ka tolerim total nga e gjithe administrata shteterore, si ajo lokale ashtu edhe ajo qendrore.
  E pra zonja zv. KM ajo qe mbetet eshte te gjesh, ne se do apo ne se mundesh, se kush e ka dhene urdherin per te toleruar kete ndertim, ashtu si edhe shume te tjere.
  Populli e di, Ju Zonje e madhe ne se me te vertete nuk e dini duhet te jepni menjehere doreheqjen per paaftesi te theksuar gjykimi.

 3. Sesi mund t’a ketë dikush karin shumë të madh ,edhe mund të jetë mister…
  Por jo një pallat në mes të Tiranës!
  Belinda,ftillohu…

  1. O shoqa Linda se keto Lindat I kepit shpejt ai I gjati.
   Pse keshtu I behet presion lali erit.🤣🤣🤣🤣🤣

 4. Misteri zgjidhet kollaj. Futi nje “fajin e ka Berisha” dhe ja ku zgjidh cdo gje. Po te duash mund te shtosh edhe Meten se bashke jane te dy. Kaq e thjeshte eshte.

 5. Ha habha ha eshte mister thua ha ha ha po normal se kur i keni syte e zene nga kari dhe bythet nga hardalli keshtu do thuash.
  Ty o balluk duhet me te qi edhe gjyshin podhropshin Bythqim Balluku se ti sben.

 6. Nuk ka lajthitje te cuditshme kjo. E ka normale, tere kohes e lajthitur eshte. 3 burra nderroi, e ne fund prape me gojen hapur perfundoi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.