• |
ide | kryesore

Foto/Albin Kurti niset urgjent për në Tiranë, takim sekret me Ramën në vilën qeveritare

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka mbërritur në Tiranën në një takim urgjent përmbajtja e të cilit nuk dihet, teksa po zhvillon një takim me kryeministrin Edi Rama. Kurti ka ndërprerë një konferencë shtypi në mënyrë të papritur duke u thënë gazetarëve se ai duhet të larhohet për një takim urgjent.


Ai ka mbërritur te vila qeveritare, ku më herët kishte shkuar kryeministri Rama. Detajet e takimit nuk janë bërë të ditura akoma. Lapsi.al11 Comments

  1. Nuk e di sa irendesie eshte ky takim por dua ti them Kurtit mos ja var shume ketij funderrines se gjate . Me kete pleh vetem pislliqe ke per te marre . Ky pleh eshte ligesia dhe antishqiptari vete .

  2. Epo meqe jemi nen “sulm” mbase nje menyre per te “kapur” Albinin eshte frika e ndonje “atentati” prej Irani….

    1. Ehu bre!!! E thirri Kumandari urgjent bre.Nai gjo e rond ka ndodh bre!!!Emo se kemi kumandarinn se i zgjidh atë gjo!!!

    1. ,Shajeni Ramen sa te doni, aty e keni deri me 2033. Do vazhdoni te degjoni edhe 11 vjet qe skemi pare gje akoma.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.