• |
ide | kryesore

FOTO/ U qëllua me snajper sapo zbriti nga Benz-i në Durrës, kush është shënjestra e atentatit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Atentat me armë zjarri ndaj një personi në Durrës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në zonën e Plazhit në Durrës, teksa gazetarja Klodiana Lala raportoi se shënjestra e atentatit ka qenë shtetasi Akil Nerjaku.


Ngjarja ka ndodhur në zonën e Plazhit, teksa Nerjaku është qëlluar me armë teksa lëvizte me një automjet tip “Benz G klas”, por nuk e kanë kapur plumbat. Dyshohet se është qëlluar me snajper.


Ai rezulton i arrestuar për armëmbajtje pa leje disa vite më parë dhe është liruar më pas nga Gjykata.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.