• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit: Temperaturat arrijnë 32 gradë

-Instant, Lajme, Të fundit
kthjellime, moti

Masa të qëndrueshme ajrore kanë përfshirë vendin tonë prej ditësh, duke sjellë kthjellime të dukshme në ultërsirën perëndimore gjatë pjesës së parë të ditës. Në pjesën e dytë të ditës vranësirat të lehta dhe kalimtare do të shfaqen në një pjesë të territorit, por pa reshje.


Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 32°C. Era do të fryjë mesatarisht në det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar dallgëzim mbi 2 ballë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.