• |
ide | kryesore

Kryemadhi mohon ndërhyrjet estetike: E vërteta e kurimit jashtë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi mohon pagesën 286 mijë euro për ndërhyrje estetike. Ajo thotë se akuzat e bëra në SPAK ndaj saj dhe familjes së saj janë të pavërteta.


Duke folur në Opinion, Kryemadhi ironizoi akuzat e bëra në adresë të familjes së saj. “Edhe sek sin të kisha ndërruar, nuk do kisha paguar aq”, – u shpreh Kryemadhi.


Ajo theksoi se ka qenë jashtë për trajtim shëndetësor. Kjo sipas saj nuk ka lidhje me ndërhyrjet estetike por për shkak të problemeve të saj me zemrën dhe kancerin e qafës së mitrës.

Kryemadhi tha se të dhënat e llogarisë bankare që ka paraqitur avokati Idajet Beqiri i përkasin një servisi në Romë. Ajo vetë pohoi se ka shkuar në klinika jashtë

“Të gjitha gratë e dinë mjaft mirë, që nuk kushton asnjë mirëmbajtje as shëndetësore, as estetike në atë vlerë. Edhe Kardashian të jesh nuk kushton aq para.

A e dini që Swifti që ato kanë përdorur është një servis në Romë dhe jo klinika në San Marino. Unë kam qenë në klinikë… Absolutisht!

Është përdorur sëifti i një servisi në Romë. Swifti i klinikës ku unë kurohem për probleme kardiologjike dhe kancerin e qafës së mitrës është një sëift tjetër”, – deklaroi ajo. ©LAPSI.al


6 Comments

 1. Kur shoh Veliajn me Nancy Pelosin mendoj se sa te kene kushtuar trajtimet e nje zonje aq te moshuar e me 5 femije?!

  I lutem zotit Beqiraj, si avokat i nderuar, te na thote cmimet e swiftet e trajtimeve te zonjave te politikes, qe nga Linda Rama e deri tek zonja Klinton, Pelosi, Von Der Layen, (meqe ka qene azilant i Nanos ne Belgjike) e te tjera, ne menyre qe te gjykojme siç duhet Kryemadhin.

  Tek e fundit kur “burrat” sulmojne grate per trajtime, si taktike e sulmit politik, kjo duhet bere ne front, perfshire patronazhistet gra qe i kemi xhandare katundi e qe skedojne bindjet politike te shqiptareve.

  Ka kurdohere sharlatane delirante qe notojne ne politike me role te ketij niveli. Pse avokati Beqiraj te mos e beje?!

  1. Mbase nuk ke kuptuar qe nuk eshte pune grash e burrash. As grash apo burrash te frustruar (si puna jote) Askush nuk ka problem per te bere nderhyrje estetike, ceshtja eshte ku i gjeten kaq shume para, Valle nga paret e taksapaguesve varfanjale shqipetare

   1. O shqiptarë mjaft u duhen me njeri tjetrin për politikanët
    Jemi ndarë në dy grupe dhe ata hallin bythen me ne.
    Sa te jene keta të tre shqipëria nuk ben hajer
    Lexoni izraelitin anjshtajn konsulent pa pagesë jo me pagesë si i merr Ps dhe Pd
    Duhet të jesh i çmendur thotë ai
    Që nga te njejtat të dhëna të presësh rezultat të ndryshëm.tani në kemi 30 vjet rrempalle me keta ju shaheni nga nëna motra gruaja me njeri tjetrin.

 2. Kjo jo ka ndryshuar,por tani duket si nje tranvestit nuk e dallon monen e tan leprit,pyetja eshte ku i ka gjetur parate o shpellkare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.