• |
ide | kryesore

Ndërron jetë 63-vjeçari serb në Himarë, reagon policia

-Instant, Lajme, Të fundit
Himarë

Një serb 63-vjeçar ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në Himarë.


Lidhur me këtë ngjarja policia në Himarë sqaron se serbi S.B 63-vjeçar ka mbërritur në spital rreth orës 08:00 të mëngjesit. Edhe pse atij i është dhënë ndihma e parë , nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka ndërruar jetë në spital.


Policia sqaron se serbi dyshohet të ketë vdekur si pasojë e një arresti kardiak.

Lexo edhe:

Bie në kontakt me energjinë elektrike, ndërron jetë 71-vjeçarja

Njoftimi:  

Sot, rreth orës 08:00, në spitalin e Himarës, ka mbërritur për ndihmë mjekësore shtetasi serb S. B., 63 vjeç, i cili më pas ka ndërruar jetë në spital, dyshohet si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor  po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.