• |
ide | kryesore

Aksident në Vlorë, i riu përplas me motor 17-vjeçaren

-Instant, Lajme, Të fundit
Vlore, aksident me motor

Një 19-vjeçar ka aksidentuar me motor një vajzë të mitur ditën e sotme, në Vlorë. Mësohet se i riu me iniciale A. Ç. ka përplasur me motomjet 17-vjeçaren me iniciale I. J. Ajo është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Në spital për ndihmë mjekësore është dërguar edhe drejtuesi motorit, por deri më tani nuk dihet gjendja e tij. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.