• |
ide | kryesore

Makina përplas gruan në Durrës, dërgohet me urgjencë në spital

-Instant, Lajme, Të fundit

Një grua është përplasur mëngjesin e sotëm nga një makinë në Durrës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë shkollës Qemal Mici, lagjia nr.17.  E plagosura është dërguar me urgjencë në spital.


Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.