• |
ide | kryesore

Filmat dhe serialet që do publikohen gjatë muajit Tetor në Netflix

-Instant, F1, Stil

Së fundmi ka mbërritur lista e filmave dhe shfaqjeve televizive që do të vijnë në Netflix në tetor.


Një mori filmash të rinj do të vijnë në Netflix këtë muaj, duke përfshirë premierën e Kerry Washington dhe The School For Good and Evil të Charlize Theron. Gjithashu Sex and the City, ekskluziviteti i Oceans dhe trilogjia Rush Hour do të debutojnë të gjitha në platformë.Nga ana televizive, Netflix do të shfaqë premierë sezonet e tretë të Bling Empire, Derry Girls, dhe  Love Is Blind.


Disa nga filmat dhe serialet në Netflix (TETOR).

1 Tetor
17 Again
30 Minutes or Less
60 Days In: Season 3
Any Given Sunday
Barbie: It Takes Two: Season 2
Call Me by Your Name
Charlotte’s Web (2006)
Chocolat
City Slickers
The Color Purple
Gladiator
How to Lose a Guy in 10 Days
I Love You, Man
Mr. & Mrs. Smith
Ocean’s
Point Break (1991)
Risky Business
Robin Hood
Runaway Bride
Rush Hour
Scooby-Doo
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed
Sex and the City 2
Sex and the City: The Movie
2 Tetor
Forever Queens
3 Tetor
Chip and Potato: Season 4
5 Tetor
Bling Empire: Season 3
High Water
7 Tetor
Conversations with a Killer: The Jeffery Dahmer Tapes
Derry Girls: Season 3
Doll House
Glitch
Kev Adams: The Real Me
Luckiest Girl Alive
Man on Pause
The Midnight Club
The Mole
Oddballs
Old People
The Redeem Team
TIGER & BUNNY Part 2
10 Tetor
LEGO Ninjago: Season 4 Crystallized- Part 2
Spirit Rangers
11 Tetor
The Cage
DEAW #13 Udom Taephanich Stand Up Comedy Show
Iliza Shlesinger: Hot Forever
Island of the Sea Wolves
13 Tetor 
Dead End: Paranormal Park: Season 2
Exception
The Playlist
The Sinner: Season 4: Percy
Someone Borrowed
Sue Perkins: Perfectly Legal / Lapsi.al

 

 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.