• |
ide | kryesore

Identifikohet vrasësi i të riut në Shkodër, në kërkim edhe për një tjetër ngjarje

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Erjon Xhenje

Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së 19-vjeçarit, Erjon Xhenje, në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së dielës në Shkodër.


“Klan” mëson se ai është një person me precedentë të mëparshëm kriminale dhe i shpallur në kërkim si i përfshirë në një ngjarje të ndodhur pak kohë më parë në qytetin e Shkodrës.


Policia nuk e ka bërë publik, emrin, por strukturat e saj po punojnë për kapjen e tij.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.