• |
ide | kryesore

Rama pozon me Joe Biden në OKB

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka takuar në New York presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.


Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda Rama kanë pozuar krah presidentit të SHBA-së, Joe Biden, dhe Zonjën e Parë, Jill Biden.


“Fotoja e ditës” shkroi kryeministri Rama në Facebook teksa postoi foton nga New York.

Foto me çiftin Biden ka realizuar edhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani.

“Miqësi e përhershme dhe partneritet i palëkundur me SHBA-të”- shkroi Osmani në Facebook.


22 Comments

  1. Foto ne recepsionin e dhene per te gjithe kreret e delegacioneve, qe moren pjese ne Sesionin e 77 te Asamblese se Pergjithshme te OKB, cfare pastaj, ka dal ne nje foto recepsioni. Gallata me e madhe eshte me foton e derdimenit president, nga Gosa e Kavajes, te futur ne bagazhin e autobuzit, ne Londer, te mbushur me zezak Afrike, ku Makaroni rrinte ne kembe se s’kishte vend ku te ulej, gjate funeralit, KAQ!

  2. Rrota Karit me i madh qe ka pas Shqiperia pozon me rroten e Karit me te madhe qe ka pas ndonjehere Amerika. KAQ.

 1. Sa herë socialistët përballen me ndonjë skandal të rëndë korrupsioni dhe papërgjegjësi në qeverisje, natyrisht që zgjojnë dhe zemërim qytetar. Sapo njerëzit vendosin të protestojnë dhe të përballen me socialistët, shfaqet Sali Berisha dhe qytetarët kthehen në shtëpi të dëshpëruar, pasi u duket se i pret një e ardhme më e zezë.

  Sa herë socialistët dështojnë me reforma dhe ngjallin pakënaqësi popullore, shfaqet Sali Berisha si alternativë dhe njerëzit kafshojnë gjuhën.

 2. Foto ne recepsionin e dhene per te gjithe kreret e delegacioneve, qe moren pjese ne Sesionin e 77 te Asamblese se Pergjithshme te OKB, cfare pastaj, ka dal ne nje foto recepsioni. Gallata me e madhe eshte me foton e derdimenit president, nga Gosa e Kavajes, te futur ne bagazhin e autobuzit, ne Londer, te mbushur me zezak Afrike, ku Makaroni rrinte ne kembe se s’kishte vend ku te ulej, gjate funeralit, KAQ!

 3. Rrota Karit me i madh qe ka pas Shqiperia pozon me rroten e Karit me te madhe qe ka pas ndonjehere Amerika. KAQ.

 4. Rama ne mes e Biden ne qoshe.

  Nje fotografi normale u be po aty nga Presidenti Biden dhe Presidentja e Kosoves, Osmani, e cila eshte dinjitoze ne çdo perfaqesim te vendit te saj.

 5. I mori ere flokeve te Lindes Bideja se e ka zakon jo per gje. Ishalla e ka marre vesh me ke ka dale ne foto se ai ka kohe qe ka rrjedh. Lets go Brandon

  1. Karin jua ka fut juve qe ja mbani ne goje tere diten o te qifsha robt ku ti kesh. Kane dale dy halet, halja e Shqiperise me halen e Amerikes bashke. Nejse, aq mer vesh ti se ca bohet si ne Shqiperi dhe Amerike. Ka ardhur dita qe marksistet te bejne corap ameriken e boten dhe komunistet e rilindur ne Shqiperi te nxjerrin syte po i shave Ameriken. Ketu ka arrit puna.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.