• |
ide | kryesore

E pazakontë në Sarandë, turistja gjermane bllokon rrugën me makinë për të pirë kafe (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në aksin Sarandë-Butrint, pranë vendit të njohur si Kanali i Çukës. Një turiste gjermane ka bllokuar qarkullimin duke fikur mjetin e saj në mes të urës thjesht për të pirë një kafe. Qytetarët që prisnin për të kaluar kanë telefonuar policinë për ndihmë. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe një autoambulancë për largimin e turistes dhe përcjelljen e saj drejt spitalit për një ekzaminim mjekësor. Lapsi.al sjell video nga vendi i ngjarjes.
5 Comments

    1. Osht ndonji fan i Ramës.E di që këtu shteti është rumpall ene bon si të tjerët sigurisht miq të kumandarit!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.