• |
ide | kryesore

Khloe Kardashian zbulon portretin e djalit të saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Khloé Kardashian ka zbuluar së fundmi djalin e saj me Tristan Thompson.


Në  traileren e sezonit të 2 ‘The Kardashians”, shihet Kim teksa i bashkohet Khloe-s dhe surrogates në spital. “Oh Zot, ai duket vërtet si, True”, tha Kim duke iu referuar vajzës 4-vjeçare të Khloé. Themeluesja e Good amerikan më vonë la të kuptohet se  shkronja e parë e emrit të tij fillon me një T.


“Jam shumë mirënjohëse”, tha Kardashian për fëmijën e saj të dytë në një rrëfim. “Është një dhuratë kaq e bukur që ne mund ta kemi. “Që nga dhjetori, ka qenë kjo re e errët që qëndron mbi mua çdo ditë,” vazhdoi ajo, duke iu referuar Thompson që e tradhtoi vitin e kaluar dhe bëri një fëmijë me Maralee Nichols.

Khloe vuri në dukje se ajo ishte “ndier e dëshpëruar dhe e trishtuar”, duke thënë: “Tani që djali im është këtu, unë mund të vazhdoj dhe të kënaqem. Është pothuajse sikur e mbyll atë kapitull , këtë traumë dhe e lë pas vetes.”

Më vonë gjatë episodit, Thompson shkoi  në spital dhe Khloe u shpreh e lumtur për këtë “. “Tristani dëshironte  të ishte këtu ” shpjegoi ajo. “ U thashë :Lëreni të vijë. Ai nuk do ta përjetojë përsëri këtë moment.”

Çifti  filloi të takohej në vitin 2016 dhe janë tronditur nga skandale të shumta mashtrimi gjatë viteve. Në prill, Khloé konfirmoi se Thompson “nuk është mashkulli i duhur” për të. Edhe pse ajo nisi një lidhje dashurie me një investitor të kapitalit privat, romanca u shua gjatë verës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.