• |
ide | kryesore

VIDEO/ Me pranga në duar, momenti i arrestimit të mjekut të Spitali i Traumës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
fitim marku, mjeku, spitali traumes, tirane, korrupsion, arrestim

Një operacion policor është kryer mesditën e të premtes në Spitalin e Traumës në Tiranë. Mjeku i Spitalit të Traumës Fitim Marku është shoqëruar në Komisariat me akuzën e korrupsionit.


Mësohet se ka qenë një agjent i policisë së Tiranës i cili u paraqit si pacient dhe i dha 20 mijë lekë, e më pas ndërhyri për arrestimin e tij. Policia nuk ka ende një deklaratë zyrtare mbi këtë aksion. Mësohet se ndaj mjekut ka pasur ankesa te shpeshta se kerkonte rryshfet. Shihni pamjet më poshtë.


 


11 Comments

  1. Hajde korrupsion hajde,buje e madhe i dha mjekut 20 000 lek dhe lere mos e pyet u kap peshku i madh,angazhohen forcat speciale me kap mjekun ,turp per bese.
   Po keta po marrin miliona euro dhe nuk i kap asnjeri apo motoja -kush merr pak shkon ne burg,kush merr shume ben karrier.
   Ketu eshte bere mu…i mullar keta harxhojn naften per nje mjek qe fundi fundit kur ka hall mjeksor njeriu paguan jeten e tij,pyetni piperon dhe flok kuqen me mire.

 1. Keto jane shfaqie te inskenuara per te bere show, gjoja se qeveria po lufton korrupsionin. Keshtu benin edhe ata me pare sa here ishin ne siklet. E kane trashegim nga eterit komuniste, se keshtu bente edhe Mehmeti me Enverin. Me kete standart mund ti fusin te gjithe njejet ne burg e ti mbyllin spitalet. Puna eshte po ministrat deputetet e drejtoret ku di i cojne pastaj?

 2. KA ME SHKERDHAT SESA SPAKU – MASHTRIMI ME I MADH I SHQIPTARVE DHE VEGLA E QEVERISE
  ICENERATORET OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SPAK

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.