• |
ide | kryesore

Aksident në Lezhë-Shkodër/ Makina del nga rruga dhe përmbyset

-Instant, Lajme, Të fundit

Një tjetër aksident është regjistruar në Lezhë. Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga në autostradën Lezhë-Shkodër në afërsi të Dajcit dhe është përmbysur. Për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i mjetit.


Policia ndërkaq është në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.