• |
ide | kryesore

Fier, pika kontrolli për kapjen e të kërkuarve nga policia

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Forca të shumta të policisë kriminale dhe ekipet e “Shqiponjave” kanë zbritur në Fier mbrëmjen e sotme. Mësohet se uniformat blu kanë ngritur pika kontrolli dhe po verifikojnë çdo automjet që kalon në akset kryesore rrugore të këtij qyteti. Kontrollet kane si synim arrestimin e të shumëkërkuarve, kapjen e armëmbajtësve pa leje dhe të atyre që lëvizin me lëndë narkotike.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.