• |
ide | kryesore

Goditen 5 raste të ushtrimit të lojërave të fatit, arrestohen 3 persona në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Në përfundim të veprimeve hetimore u arrestuan në flagrancë:


– D. K., 43 vjeç, pronar i një lokali në rrugën “Tre Dëshmorët”;
– K. V., 20 vjeç, pronar i një lokali në rrugën “Besim Alla”;
-M. Gj., 32 vjeç, pronar i një lokali në rrugën “Muhamet Gjollesha”.
Gjithashtu, u proceduan penalisht E. K., 28 vjeç, dhe Xh. K., 22 vjeç.


Sipas njoftimit, të arrestuarit u kapën në flagrancë duke organizuar baste sportive, ndërsa gjatë kontrollit të një ambienti në rrugën “Belul Hatibi”, në pronësi të shtetasit Xh. K., u konstatuan makineta që shërbejnë për lojëra fati.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.