• |
ide | kryesore

Hackerat iranianë nxjerrin pamjet e kamerave të sigurisë të doganave dhe komisariateve

-Instant, Lajme, Të fundit

Grupi i hakerave HomeLand Justice kanë publikuar sot disa video nga sistemi i kamerave në komisariate e dogana.


Kanë qenë vetë ata që kanë publikuar pamjet e kamerave rreth orës 05:41, ndërsa mbajnë data të ndryshme.


Këto janë disa nga videot e publikuara prej tyre, ndërsa të fundit ishin email-et e ish-drejtorit të Përgjithshëm të policisë Gledis Nano me 19 shtator 2022.

Videot e publikuara ata i shoqëruan dhe me mesazhin:

“Kur Siguria e Terroristëve të Durrësit (MEK) është më e rëndësishme se siguria e njerëzve tuaj, …”


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.