• |
ide | kryesore

Ish punonjësi: Meghan Markle donte të ishte Beyonce e Britanisë

-Instant, Paparazzi, Slider

Ish punonjësi i familjes mbretërore ka zbuluar detaje rreth Meghan Markle. Sipas tij, Meghan  besonte se do të ishte “Beyonce e Britanisë së Madhe” kur të martohej me Princin Harry.


Ish punonjësi, i tregoi autorit të The Hidden Power Behind the Crown, Valentine Low se ish-aktorja u zhgënjye shpejt. Ajo nuk ishte dakord me protokollet e rrepta të jetës në familjen mbretërore.


” Meghan mendoi se do të bëhej Beyoncé e Britanisë së Madhe. Të qenit pjesë e familjes mbretërore do t’i jepte asaj atë lavdërim,” pohoi burimi.

“Ndërsa ajo që zbuloi ishte se kishte kaq shumë rregulla që ishin aq qesharake sa që ajo nuk mund të bënte as gjërat që mund të bënte si një individ, gjë që është e vështirë.”

Ish-sekretari i shtypit i Mbretëreshës, Dickie Arbiter, tha se Meghan Markle do të vazhdojë të përfitojë nga ajo që “ka kapitalizuar deri më tani”. “Ajo ka një titull, ajo ka një audiencë të robëruar në Shtetet e Bashkuara,” u shpreh  ai. “Të ulesh rreth një tavoline dhe të thuash, ‘OK, çfarë do të bëjmë për këtë? Çfarë ju nevojitet për t’u ndjerë më mirë? Dhe çfarë mund të japim?'”

Libri gjithashtu pretendon se ish-stafi i aktores mbeti  “i tmerruar” nga sjellja e saj.

“Kishte shumë njerëz të frikësuar,” zbuloi një tjetër burim i brendshëm në librin e Valentine. Në një incident, 41-vjeçarja dyshohet se i bërtiti një punonjëse të re para kolegëve të saj./Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.