• |
ide | kryesore

Ekzekutohet 44-vjeçari në Pukë, mister rrethanat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
person së PD

Policia jep detaje rreth ngjarjes së rëndë që ndodhi mbrëmjen e së martës në Shkodër. Një 44-vjeçar është paraqitur rreth orës 18:00, në qendrën shëndetësore të Vaut të Dejës. Pjetër Kola nga Lezha ishte qëlluar me armë zjarri në rrethana të paqarta në fshatin Qafë Çelë në Pukë.


Ai u transportua në Spitalin Rajonal të Shkodrës, për ndihmë mjekësore më të specializuar. Për fat të keq, 44-vjeçari ndërroi jetë në spital.


“Është ngritur menjëherë grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër. Vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve” – thuhet në njoftimin e policisë. ©LAPSI.al


3 Comments

  1. Po shuhet malokeria, gjynah! Po beni pushim nje vit o te mbaruar! S’vrisni KM qe po ju pi gjakun e po ju perdhunon ne cdo aspekt!

    1. Or bythqir mashkull, po nuk eshte vrare ndonje ne jug mer shkerdhate? Nuk ka thene njeri qe po shuhet “laberia” psh. Kriminela ka kudo e ne cdo rreth dhe ate jane njesoj kriminela ngado qofshin. Por ti qe i fryn ndarjes krahinore je kokrra e bythqimit!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.